ریاست بخش :: دکتر علی محمد امامی
مسئول واحد :: مهدی حاجی باقری
شماره تماس : : ۸۸۶۴۴۵۶۶
موقعیت :: طبقه همکف
:

ویژگی‌های واحد:

 

آزمایشگاه فوق تخصصی بیمارستان محب مهر با بهره‌مندی از پزشکان مجرب، کادری ماهر، تکنولوژی روز دنیا و دستگاه‌های مدرن افتخار دارد با انجام آزمایشات پاتو‌بیولوژی روتین، اورژانسی، تخصصی، فوق تخصصی ، هورمون شناسی و … در کمترین زمان و با بهترین کیفیت در خدمت مراجعین محترم باشد.

دقت، صحت و سرعت انجام کار از شاخص های مهم این واحد بوده و نتایج آزمایشات بصورت ادواری توسط موسسات معتبر کنترل کیفی داخلی و خارجی مورد بررسی و تائید قرار می گیرد در زمینه آمادگی قبل از انجام آزمایشها، نحوه جمع آوری و انتقال صحیح نمونه ها به آزمایشگاه بروشورهایی تهیه شده که در دسترس مراجعین قرار دارد. لازم به ذکر است آزمایشگاه بیمارستان محب مهر موفق به دریافت گواهینامه های اعتبار بخشی ملی، :ISO ۱۰۰۰۲:۲۰۱۴ ، ISO ۱۰۰۱۵:۱۹۹۹ ، OHSAS ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ ، ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸ شده است.

این مجموعه علاوه بر پذیرش بیمه های پایه، طرف قرارداد با بیمه های مکمل نیز می باشد.

 

برای بهره گیری از خدمات آزمایشگاه:

 

جهت بهره‌گيري از خدمات تشخيصي آزمایشگاه ابتدا پزشک “درخواست” خود را با ذکر کامل نوع خدمت درخواستي در دفترچه بيمه مراجعه کننده يادداشت مي‌کند. سپس بيمار با دفترچه بيمه خود به واحد آزمایشگاه مراجعه مي‌نماید. در صورت نداشتن دفترچه بیمه و امکان استفاده بیمار از بیمه های تکمیلی با توجه به تنوع قراردادها و شرکت های بیمه گر، در دست داشتن معرفی نامه از بیمه مورد نظر جهت استفاده از خدمات تشخیصی آزمایشگاه الزامی می باشد.

 

 

– در صورت آماده شدن جواب آزمایش به بیماران پیامک فرستاده می‌شود .

– در صورت درخواست بیماران امکان ارسال جواب با پیک یا فکس وجود دارد.

– پزشکان و مراجعین محترم می‌توانند با مراجعه به وبسایت بیمارستان با وارد نمودن کد رهگیری موجود بر روی قبض جوابدهی، نتایج آزمایشات را مشاهده و دریافت نمایند.

– این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخگوی مراجعین محترم جهت نمونه گیری و انجام آزمایشات و ارائه پاسخ می‌باشد.

– تمام آزمایشات نیاز به آمادگی قبلی ندارند. اما انجام بیشتر آزمایشات نیازمند رعایت نکاتی است که اگر به خوبی رعایت شوند موجب رسیدن به نتایج درست آزمایشگاهی می‌گردند.