لوگوی دهکده سلامت محب

نخستین دهکده سلامتی ایران

دهکده سلامت محب

در ساليان اخير، بيمارستانها از مكاني هولناك به محلي شناخته شده و بسيار حرفه اي در همياري به پزشكان از طريق توجه به طبيعت، به منظور مقابله با بيماريهاي روحي و تنش هاي آزاردهنده بيماران و همراهان آنان، تغيير چهره داده اند.از سوی دیگر امروزه اولویت سلامت از امور درمانی به امور پیشگیری نظیر چکاپ، ماساژ، آب درمانی و … تغییر یافته است.
موسسه محب در راستای رسالت خود ، اقدام به احداث نخستین دهکده سلامتی کشور در منطقه خوش آب و هوای برغان کرده است.

خدمات

8

خدمات سلامتی و چکاپ

بخشی از خدمات قابل ارایه به افراد سالم، ارایه خدمات چک آپ است که در آن دانش فنی و از سویی خدمات مورد نیاز به افراد ارایه می گردد. این فضا می تواند به عنوان پایلوت فضاهای پیشگیری کشور مورد توجه قرار بگیرد و از سویی می تواند خدمات لازم را به بیماران را ارایه نماید.

خدمات پس از جراحی

دهکده گردشگری سلامت علاوه بر تولید دانش در بخش مراقبت از بیمارانی که عمل قلب، ارتوپدی و … را انجام داده اند فضایی را جهت نقاهت و درمان آن پدید می آورد که این امر موجب توسعه دانش مراقبت های پس از درمان و از سویی شرایط مطلوب تر برای نگهداری مریض خواهد بود.

خدمات بازتوانی

امروزه شاهد مراجعه بیماران به کشورهای خارجی جهت دریافت خدمات بازتوانی هستیم که در این خصوص می توان به بیمارهای خاص و … اشاره کرد. در این خصوص فضایی جهت بازتوانی آنها فراهم شده است که کلیه خدمات درمانی و بهداشتی را ارایه می دهد.

موقعیت

منطقه گردشگری برغان در 25 کیلومتری شهر کرج به سبب برخورداری از اقلیم مناسب و آب و هوای معتدل همواره مورد توجه بوده است. موسسه محب جهت ایجاد این فضای به دور از محیط بیمارستانی این نقطه را جهت احداث نخستین دهکده سلامت کشور برگزیده است.

اولین نفری باشید که از افتتاح نخستین دهکده سلامتی ایران خبر دار می شوید:

هیئت مدیره

محمد ابراهیم معراجی

محمد ابراهیم معراجی

رئیس هیئت مدیره

دکتر سهیلا کوچک یزدی

دکتر سهیلا کوچک یزدی

نائب رئیس هیئت مدیره

پیش فرض پزشکان

سعید اعتمادیان

مدیرعامل

پیش فرض پزشکان

امیر اسدی

عضو هیئت مدیره

طبقات

این طبقه شامل استخر، اتاق سنگ درمانی، اتاق های نمک درمانی،  اتاق ماهی، بخش یوگا و اتاق های ماساژ است

این طبقه شامل فضاهای اداری، تروما، رستوران، خدمات، لابی، کافی شاپ و … است که عمدتا پذیرش بیمار و مراجعین در این طبقه صورت می گیرد.

طبقه همکف

این طبقه شامل اتاق معاینه با امکانات سونوگرافی، اکو و رادیولوژی، سالن چند منظوره، سالن بدن سازی، فیزیوتراپی و توانبخشی، آزمایشگاه، دفتر پزشکی است که چون مجهز به تجهیزات پیشرفته هستند، بصورت مجموعه یکپارچه طراحی شده اند.

طبقه اول

این طبقات شامل خانه های پرستاری و مراقبت، مراکز نقاهت پس از جراحی و تسهیلات مراقبت های پزشکی برای خاتمه‌ی بیماری  برای بیماران نیازمند به بستری شدن و مراقبت های بلندمدت است.

طبقات دوم و سوم

این طبقه شامل اتاق های بستری است.

طبقه چهارم

این طبقه شامل سالن اجتماعات و فضای لازم برای همایش ها است.

طبقه پنجم

آشنایی بیشتر

اخبار

آدرس

آدرس

استان البرز – برغان – دهکده سلامت محب

تلفن

تلفن

021-88191227