لوگوی بیمارستان محب مهر

تاریخچه تاسیس

موسسه خدمات درمانی محب مهر در سال ۱۳۸۳به منظور حمایت از بیماران تاسیس گردید. این مرکز با نگرش مشارکت بین بخش دولتی و خصوصی با بهره گیری از نقاط قوت هر دو بخش، بستر مناسبی جهت ارائه خدمات درمانی مطلوب فراهم نموده است. تعالی در مدیریت درمان بیماران و کاهش میانگین روزهای بستری بیمار در بیمارستان بدون کاهش کیفیت خدمات و همچنین عقد قرارداد با شرکت های بیمه پایه و مکمل مقدمه ای برای ایجاد بیمارستان محب به صورت مستقل گردید.

این بیمارستان فعالیت خود را در بخشVIP مرکزآموزشی درمانی هاشمی نژاد با ۱۶تخت ویژه در اواخر سال ۱۳۸۳آغاز کرد. اما پس از مدتی با توجه به کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این مرکز و پایین بودن هزینه ها در مقایسه با دیگر مراکز خصوصی افزایش اقبال بیماران به استفاده از خدمات این دو بخش سیری صعودی بخود گرفت و توان خدمت رسانی این دو بخش پاسخگوی تقاضای بیماران نبود. این افزایش تقاضا و آماده شدن بستر همکاری بیشتر با دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین اهداف و نقشه راه از پیش تعیین شده،هیات مدیره موسسه را بر آن داشت تا ساخت بیمارستان محب مهررا در محوطه پارکینگ بیمارستان شهید هاشمی نژاد آغاز نماید.

در همین راستا کلنگ ساختمان بیمارستان در خرداد ۱۳۸۷در مساحت زمینی حدود ۱۲۰۰متر مربع به زمین زده شد. ساخت این مرکز منحصراً با سرمایه گذاری موسسه محب و با استفاده از تسهیلات بانکی ۱۸ماه به طول انجامید که در نوع خود بی سابقه بوده و در تاریخ 1388/8/8 مصادف با ولادت امام رضا (ع) با حضور ریاست جمهور محترم وقت افتتاح گردید. این ساختمان دارای چهار طبقه پارکینگ با گنجایش ۱۲۰دستگاه اتومبیل و شش طبقه که شامل بخشهای مختلف بستری و اداری در متراژ حدود ۱۳۰۰۰متر مربع می باشد، بنا گردیده است.

مهندس سعید درخشانی

رییس هیئت مدیره

دکتر نیما نریمانی

عضو هیئت مدیره

دکتر امیرعباس منوچهری

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

مهندس فرهاد خالدی

مهندس فرهاد خالدی

معاون اجرایی

لیلا سعیدی

معاون مالی

دکتر فرهاد کلانتری

معاون درمان

فاطمه شفیعی

فاطمه شفیعی

معاون پرستاری

اخبار

آدرس و تلفن

آدرس

خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – خیابان شهید خلیل زاده – بیمارستان محب مهر

تلفن

021-85555