در حال بارگذاری ...

 

 

موسسه خدمات درمانی محب مهر در سال ۱۳۸۳به منظور حمایت از بیماران تاسیس گردید. این مرکز با نگرش مشارکت بین بخش دولتی و خصوصی با بهره گیری از نقاط قوت هر دو بخش، بستر مناسبی جهت ارائه خدمات درمانی مطلوب فراهم نموده است. تعالی در مدیریت درمان بیماران و کاهش میانگین روزهای بستری بیمار در بیمارستان بدون کاهش کیفیت خدمات و همچنین عقد قرارداد با شرکت های بیمه پایه و مکمل مقدمه ای برای ایجاد بیمارستان محب به صورت مستقل گردید.

این بیمارستان فعالیت خود را در بخشVIP مرکزآموزشی درمانی هاشمی نژاد با  ۱۶تخت ویژه در اواخر سال ۱۳۸۳آغاز کرد. اما پس از مدتی با توجه به کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این مرکز و پایین بودن هزینه ها در مقایسه با دیگر مراکز خصوصی افزایش اقبال بیماران به استفاده از خدمات این دو بخش سیری صعودی بخود گرفت و توان خدمت رسانی این دو بخش پاسخگوی تقاضای بیماران نبود. این افزایش تقاضا و آماده شدن بستر همکاری بیشتر با دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین اهداف و نقشه راه از پیش تعیین شده،هیات مدیره موسسه را بر آن داشت تا ساخت بیمارستان محب مهررا در محوطه پارکینگ بیمارستان شهید هاشمی نژاد آغاز نماید.

در همین راستا کلنگ ساختمان بیمارستان در خرداد ۱۳۸۷در مساحت زمینی حدود ۱۲۰۰متر مربع به زمین زده شد. ساخت این مرکز منحصراً با سرمایه گذاری موسسه محب و با استفاده از تسهیلات بانکی ۱۸ماه به طول انجامید که در نوع خود بی سابقه بوده و در تاریخ 1388/8/8 مصادف با ولادت امام رضا (ع) با حضور ریاست جمهور محترم وقت افتتاح گردید. این ساختمان دارای چهار طبقه پارکینگ با گنجایش ۱۲۰دستگاه اتومبیل و شش طبقه که شامل بخشهای مختلف بستری و اداری در متراژ حدود ۱۳۰۰۰متر مربع می باشد، بنا گردیده است.

این بیمارستان هیچ سهامداری ندارد و از هیچکدام از سازمانها و نهادهای دولتی بودجه و یا کمکی دریافت نمی نماید و تنها با اتکا به اصل تقابل درآمدها با هزینه ها اداره می گردد.

بیمارستان محب مهر جزء مراکز خصوصي درجه یک می باشد که با بيمه های پايه و مكمل قرار دارد  وهزينه ها براين اساس از ساير مراكز خصوصي پايين تر می باشد.

این بیمارستان شامل ۱۷۴تخت بستری در ۱۴بخش ، 1بخش آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و ۱تالار جراحی با ۹اتاق عمل می باشد.

خدمات پزشکی بیمارستان محب مهر :

ارولوژی، نفرولوژی،ارتوپدی،جراحی قلب باز،جراحی عروق،جراحی عمومی و لاپاراسکوپی،آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی میباشد.

 

وبسایت بیمارستان محب مهر

 

اخبار مرتبط

آرشیو

با ما در تماس باشید