در حال بارگذاری ...

 

دهکده گردشگری سلامت محب

در فروردین 1394 برای ایجاد دهکده گردشگری سلامت زمینی به وسعت 1 هکتار در منطقه خوش آب و هوای برغان استان البرز خریداری گردید و با 3 سال پیگیری مداوم و برگزاری جلسات مختلف و اخذ 23 مجوز از مراجع قانونی کلنگ احداث اولین دهکده گردشگری سلامت کشور مصادف با نیمه شعبان 1397 توسط استاندار البرز به زمین زده شد. 

 

 

و خدمات به گروه هدف دهکده سلامتی محب:

-بازتوانی بیماران بعد از جراحی های پیچیده

دهکده گردشگری سلامت علاوه بر تولید دانش در بخش مراقبت از بیمارانی که عمل قلب، ارتوپدی و ... را انجام داده اند فضایی را جهت نقاهت و درمان آن پدید می آورد که این امر موجب توسعه دانش مراقبت های پس از درمان و از سویی شرایط مطلوب تر برای نگهداری مریض خواهد بود.

-بیماران و افرادی که نیاز به بازتوانی دارند

امروزه شاهد مراجعه بیماران به کشورهای خارجی جهت دریافت خدمات بازتوانی هستیم که در این خصوص می توان به بیمارهای خاص، جانبازان شیمیایی و موارد خاص و ... اشاره کرد. 

در این خصوص فضایی جهت بازتوانی آنها فراهم شده است که کلیه خدمات درمانی و بهداشتی را ارایه می دهد.

-افراد متقاضی خدمات درمانی Check up

بخشی از خدمات قابل ارایه به افراد سالم، ارایه خدمات چک آپ است که در آن دانش فنی و از سویی خدمات مورد نیاز به افراد ارایه می گردد. 

این فضا می تواند به عنوان پایلوت فضاهای پیشگیری کشور مورد توجه قرار بگیرد و از سویی می تواند خدمات دانش بنیان را ارایه نماید. 

-جذب گردشگر سلامت

در حال حاضر اسکلت آن با زیر بنای 7200 مترمربع به اتمام رسیده است و امید است درتاریخ  1398/8/8 فاز اول آن به بهره برداری برسد.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

آرشیو

گالری تصاویر

آرشیو

با ما در تماس باشید